Δ΄ Χαιρετισμοί στο Θάρρι
Στο Θάρρι για τους Δ΄ Χαιρετισμούς
ο «Σύνδεσμος Αγάπης»
Ενημερώνουμε τα εκλεκτά μας μέλη και τους φίλους του συλλόγου ότι με ομόφωνη απόφαση του διοικητικού συμβουλίου η εκδήλωση του εκκλησιασμού στην Ιερά Μονή Θάρρι για την παρακολούθηση των Δ΄ Χαιρετισμών θα πραγματοποιηθεί την Παρασκευή 12 Απριλίου.
Η μετακίνηση των μελών και φίλων του «Συνδέσμου Αγάπης» θα γίνει δωρεάν με πούλμαν, προσφορά της εταιρείας «Savaidis Travel» του επιχειρηματία Νίκου Σαββαίδη.
Η αναχώρηση έχει ορισθεί, από την πλατεία του Αγίου Φραγκίσκου, στις 16:30 (4:30) το απόγευμα. Για δηλώσεις συμμετοχής μπορείτε να απευθυνθείτε στην πρόεδρο του συλλόγου μας Ειρήνη Γιαλλουράκη-Καρακατσάνη, στο τηλέφωνο 6947824222.
Θα τηρηθεί αυστηρά, λίστα συμμετοχών και σειρά προτεραιότητας.
Με εκτίμηση
Για το Δ.Σ. Στάθης Φαρμακίδης
Υπεύθυνος τύπου και δημοσίων σχέσεω![Μπορεί να είναι εικόνα χαλάκι εισόδου και κείμενο](https://scontent.fath3-4.fna.fbcdn.net/v/t39.30808-6/436354052_2705901252900098_1811780883519881942_n.jpg?_nc_cat=108&ccb=1-7&_nc_sid=5f2048&_nc_ohc=LheWtoUuKP4Ab5h-IF_&_nc_ht=scontent.fath3-4.fna&oh=00_AfBRgZZdU5okXL4vjWfK-NViQtnCsa-vZLz9ZxGJvwW1Pg&oe=6621FD4C)
![Μπορεί να είναι εικόνα χαλάκι εισόδου και κείμενο](https://scontent.fath3-4.fna.fbcdn.net/v/t39.30808-6/436354052_2705901252900098_1811780883519881942_n.jpg?_nc_cat=108&ccb=1-7&_nc_sid=5f2048&_nc_ohc=LheWtoUuKP4Ab5h-IF_&_nc_ht=scontent.fath3-4.fna&oh=00_AfBRgZZdU5okXL4vjWfK-NViQtnCsa-vZLz9ZxGJvwW1Pg&oe=6621FD4C)